SKU
2502019700

Xlc Sele Kılıfı Sc-G02 Geltech Ergo Siyah Sb-Plus 2502019700 

Sele kılıfı jelli model vlc-021, maksimum rahatlığınız düşünülerek üretilmiştir.
Özel Fiyat 49,01 ₺ Normal fiyat 59,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Xlc Sele Kılıfı Sc-G02 Geltech Ergo Siyah Sb-Plus 2502019700 
Marka
Xlc

Bisiklet her yaştan insanın tercih ettiği ve severek kullandığı bir araçtır. Hem yolculuklarımızda hem de spor amaçlı olarak kullanabiliriz. Bisikleti kullanırken kendinizi ve vücudunuzu rahat hissetmeniz oldukça önemlidir. XLC bu anlamda tamamen konfor ve güvenliğinizi düşünerek bisikletler tasarlar. 

Bisiklet ile ilgili parça ve aksesuarlara ihtiyaç duyduğunuzda sitemizi ziyaret ederek, size en uygun ürünü uygun fiyatlarla kolayca bulabilirsiniz.  Sele kılıfı jelli model vlc-021, maksimum rahatlığınız düşünülerek üretilmiştir. Ürünle ilgili görseller, sitemizde bulunmaktadır. İnceleyerek sipariş verebilir ve istediğiniz ürüne hemen ulaşabilirsiniz.

Sele Kılıfı Özellikleri:

·         Yapımında kullanılan jel ile maksimum rahatlık sağlar.

·         Siyah renkte üretimi yapılmaktadır.

·         Oturuşunuza uygun genişlik ve uzunlukta üretilmiştir.

·         Selenizle kolayca uyum sağlayacak yapıdadır.

·         Vücut konforunuz düşünülerek tasarlanmıştır.

Bisiklet kullanımında oturuş şekli ve rahatlığınız, vücut sağlığınız açısından çok önemlidir. Sürüş esnasında kendinizi iyi hissetmeniz için üretilen jelli sele kılıfı, size maksimum rahatlık sağlayacaktır. Kolayca uyum sağlayan ve konforlu yapısı ile rahat yolculuklarınız için tercih edebileceğiniz bir üründür. 

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Xlc Sele Kılıfı Sc-G02 Geltech Ergo Siyah Sb-Plus 2502019700 
Değerlendirmeniz
To Top