SKU
2502052310

Xlc Sele Borusu Model Jd-Sp67T 27.2mmx400mm Siyah

Aksesuar ve çeşitli bisiklet parçaları bulabileceğiniz sitemizde inceleyebileceğiniz sele sapı model jd-sp67t 27.2mmx400mm siyah model ürün oldukça kalitelidir ve bisikletlerinizle uyumlu olarak çalışır.
Özel Fiyat 136,80 ₺ Normal fiyat 152,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Xlc Sele Borusu Model Jd-Sp67T 27.2mmx400mm Siyah
Marka
Xlc

Bisiklet, spor yaşantımızın vazgeçilmez ürünlerinden bir tanesidir. Araba kullanımının artmasıyla bir köşeye atılmış olsa da, boş kaldığımız her an kullanıma hazırdır. XLC marka bisikletler, çalışarak geçirdiğimiz tüm zamanların yorgunluğu alır ve bize sağlıklı bir yaşam sunar. Tamamen konfor ve memnuniyet çerçevesinde bisikletler üretir. Sürüş keyfinizi en üst derecede yaşamanız için çalışır.

Aksesuar ve çeşitli bisiklet parçaları bulabileceğiniz sitemizde inceleyebileceğiniz sele sapı model jd-sp67t 27.2mmx400mm siyah model ürün oldukça kalitelidir ve bisikletlerinizle uyumlu olarak çalışır. Sağlıklı ve konforlu bir yaşam için tercih ettiğiniz bisikletlerinizde, bu parçaları rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Sele Sapı Özellikleri:

·         Siyah renkli olarak üretilmiştir.

·         Sağlam bir gövdeye sahip olduğundan güvenle kullanabilirsiniz.

·         Bisikletlerinizle uyumlu olarak çalışır.

·         400 mm uzunluğu sayesinde boyunu dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

·         Özel mekanizması ile yolculuk sırasında sarsıntıları hissetmezsiniz.

·         Alüminyum malzeme kullanılarak üretilmiştir.

·         Sağlam yapısı sayesinde uzun yıllar sorunsuz kullanabilirsiniz.

Sitemizde ürünü inceleyerek sipariş verebilirsiniz. Kolay inceleyebilmeniz ve memnuniyetiniz adına görseller sitede sunulmuştur. 

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Xlc Sele Borusu Model Jd-Sp67T 27.2mmx400mm Siyah
Değerlendirmeniz
To Top