SKU
2500300500

V-Brake Fren Br-V03, Tx119 Promax Power Modulator Dahil

Bu parçalar, güvenliğimiz ve rahat bir sürüş için oldukça önemlidir. XLC tarafından üretilen v-brake fren br-v03, tx119 promax power modulator dahil model ürün, bir sorun ya da kaza olasılığına karşı etkili bir frenleme sağlar.
Özel Fiyat 33,00 ₺ Normal fiyat 38,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
V-Brake Fren Br-V03, Tx119 Promax Power Modulator Dahil
Marka
Xlc

Bisiklet bir spor aracı ve ulaşım aracı olarak fırsat bulunabilen zamanlarda her yaştan insan tarafından tercih edilmektedir. Yaşadığımız şehirlerin yapısı uygun olduğu sürece bisikletleri güvenle kullanabiliriz. XLC, size bu güveni sağlamak ve konforlu bir sürüş keyfi sunmak için bisiklet parçaları üretmektedir.

Bisikletin konforlu olmasının yanında pedal, fren, tekerlek gibi parçalarının da kaliteli olması gerekir. Bu parçalar, güvenliğimiz ve rahat bir sürüş için oldukça önemlidir. XLC tarafından üretilen v-brake fren br-v03, tx119 promax power modulator dahil model ürün, bir sorun ya da kaza olasılığına karşı etkili bir frenleme sağlar.

Fren Özellikleri:

·         Siyah renkte üretilmiştir.

·         Sağlam yapısı sayesinde güvenli bir sürüş sağlar.

·         Modülatör ile birlikte gönderimi yapılır.

·         Frenleme esnasında etkili bir şekilde kullanabilirsiniz.

Frenleme sistemi, bisiklet aksamındaki en önemli şeydir. Aniden oluşabilecek bir kaza olasılığını ortadan kaldırmak için sağlam bir şekilde çalışması gerekir. sitemizde bulabileceğiniz bu ürünü, bisikletinizde güvenle kullanarak rahat bir yolculuk deneyimi yaşayabilirsiniz.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:V-Brake Fren Br-V03, Tx119 Promax Power Modulator Dahil
Değerlendirmeniz
To Top