SKU
2501785200

Yama Seti 2 Levyeli Beyaz Kutulu

Aksesuar ve gerekli bakım ürünlerini bulabileceğiniz sitemizde yama seti 2 levyeli beyaz kutulu ürünü inceleyerek satın alabilirsiniz. Tekerlekleriniz için kullanabileceğiniz oldukça kaliteli bir üründür.
Özel Fiyat 24,30 ₺ Normal fiyat 27,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Yama Seti 2 Levyeli Beyaz Kutulu
Marka
Xlc

Bisikletin son yıllarda kullanımı azalsa da, taraftarı da oldukça fazladır. İşten arta kalan zamanlarda ya da hafta sonları, bisiklet için mutlaka müsait bir an yaratılır. Beden sağlığı açısından da oldukça faydası bulunmaktadır. Sıkça tercih edilen XLC marka bisikletlerle bu keyfi sorunsuz ve güvenli bir şekilde yaşayabilirsiniz.

Bisikletler sık kullanılmadığı için zaman zaman bakım yapmanız gerekebilir. Kendi güvenliğiniz açısından kullanmadan önce özellikle tekerlekler ve frenler kontrol edilmelidir. Aksesuar ve gerekli bakım ürünlerini bulabileceğiniz sitemizde yama seti 2 levyeli beyaz kutulu ürünü inceleyerek satın alabilirsiniz. Tekerlekleriniz için kullanabileceğiniz oldukça kaliteli bir üründür.

Yama Seti Özellikleri:

·         Paket içeriğinde 2 adet plastik levye bulunur.

·         İç lastikte kullanmak üzere sağlam bir zımpara ile birlikte gönderilir.

·         Yamayı rahatça yapıştırmanız için solüsyon oldukça kalitelidir.

·         Yedek yamalar sayesinde her an lastiğinizi tamir edebilirsiniz.

Küçük ebatları ile yanınızda kolayca taşınabilen yama seti ile tekerlek tamirinizi kendiniz yapabilirsiniz. Yedek ürünleriyle birlikte uzun süre kullanıma dayanıklıdır. 

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Yama Seti 2 Levyeli Beyaz Kutulu
Değerlendirmeniz
To Top