SKU
35-1030-90010

Yan Ayak Kadro Arka Bacak Bağlantılı St-C-01 24-28 Boy Ayarlı Siyah

Tüm görselleri ile birlikte sitemizde, yan sehpa kadro arka bacak bağlantılı st-c-01 24" & 28" boy ayarlı siyah "sw-ra016" model ürünü inceleyerek bisikletiniz için satın alabilirsiniz.
Özel Fiyat 81,73 ₺ Normal fiyat 90,80 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Yan Ayak Kadro Arka Bacak Bağlantılı St-C-01 24-28 Boy Ayarlı Siyah
Marka
Xlc
Renk
Siyah
Renk
Mat Siyah-Mavi-Gümüş

Çoğunlukla spor amaçlı ya da günlük hayatta kısa mesafelerde kullandığımız bisiklet seçimi, mutlaka konforlu ve kaliteli markalardan yana yapılmalıdır. Bisikletin kalitesi vücut sağlığı açısından büyük önem taşır. XLC marka bir ürün kullanarak sağlık açısından güvenli bir sürüş deneyimleyebilirsiniz.

Bisikletin kullanımında, aksesuar ya da tamamlayıcı ürünler de çok önemlidir. Aksesuarlar üzerinde satış yaptığımız sitemizde ihtiyacınız olan her ürün mevcuttur. Tüm görselleri ile birlikte sitemizde, yan sehpa kadro arka bacak bağlantılı st-c-01 24" & 28" boy ayarlı siyah "sw-ra016" model ürünü inceleyerek bisikletiniz için satın alabilirsiniz.

Yan Ayakların Özellikleri:

·         Bisikletinizi istediğiniz her yere sağlam bir şekilde park etmenizi sağlar.

·         Üretiminde alüminyum malzeme kullanılmıştır.

·         Siyah renkte üretilmektedir.

·         24” ve 28” seçeneklerinde sunulan boyunu bisikletinize göre ayarlayabilirsiniz.

·         Arka bacakla bağlantılı olacak şekilde kullanılır.

Sağlam alüminyum malzemesi sayesinde güvenle kullanabilirsiniz. Kolay monte edebileceğiniz gibi uzun süre boyunca kullanıma uygundur. Sitemizde bulunan görselleri inceleyerek sipariş edebilirsiniz.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Yan Ayak Kadro Arka Bacak Bağlantılı St-C-01 24-28 Boy Ayarlı Siyah
Değerlendirmeniz
To Top